
Стілець Alex XXL шеніл сірий G-110 на букових ногах, дизайн Charles Eames
2 083 ₴
- В наявності
- Код: ON-Alex-XXL-шен-G110-8902
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Alex XXL шеніл сірий G-110 на букових ногах, дизайн Charles Eames
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
+380930884010
+380505513174
+380508215428
+380984566122
mebel-opt.com.ua
Відео огляд стільця Alex:
М'який обідній стілець Alex — стильний лофтовий предмет меблів із серії дизайнерських рішень у скандинавському стилі від Charles&Ray Eames. М'яке сидіння стільця має унікальну оригінальну форму з простроченням квадратами та ґудзиками в стилі каретна стяжка капітонне. Зручна м'яка спинка трохи відхилена назад, забезпечує комфорт і правильну підтримку спини. Завдяки впізнаваності та популярності стільці Алекс можна назвати іконою меблевого дизайну.
Успішне поєднання дерев'яних ніжок, посилений товстими міцними металевими перегородками та м'якої оббивки, дають змогу стільцям мати прекрасний вигляд як у лофтових інтер'єрах, так і в більш спокійному сучасному інтер'єрі з елементами модерну. Універсальність м'яких стільців Alex, створених за мотивами дизайну Чоловіка Чарльза і Рей Імз дають змогу їм гармонійно виглядати в інтер'єрі практично будь-якого дизайнерського рішення. Дизайнери та декоратори всього світу впродовж десятків років з успіхом використовують стільці Alex у зонах HoReCa, вітальнях, кухнях, кабінетах, дитячих кімнатах, на терасах і в публічних приміщеннях. Ця проста, але ретельно продумана модель підходить до інтер'єрів у стилі модерн, лофт, хай-тек, мінімалізм.
Оббивка стільця виготовлена з міцної меблевої тканини шеніл, яка призначена для меблевого виробництва. Тканина шеніл пройшла всі необхідні тести на зносостійкість, тому стільці можна використовувати в приміщеннях зі щільним потоком відвідувачів.
Усередині стільця надійний і міцний каркас. Стілець може спокійно витримати 120 кг.
У дерев'яні букові ніжки в місці контакту з підлогою вмонтовані пластикові накладки для захисту підлоги та від ковзання стільця підлогою.
- Модель стільця: ALEX — XXL ШЕНІЛЛ СІРИЙ G — 110
- Матеріал: пластик, дерево, тканина шеніл
- Перемички: металеві укріплені
- Колір оббивки: сірий G-110
- Колір ніжок: бук натуральний
- Ширина стільця: 45 см
- Глибина стільця: 55,5 см
- Висота спинки стільця: 83,5 см
- Висота від підлоги до верху сидіння: 45,5 см
- Вага стільця: 4,5 кг
- Код стільця: 8902
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Alex XXL шеніл сірий G-110 на букових ногах із доставкою по всій Україні по тарифах перевізників можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишивши повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Дизайн стільця | Лофт |
| Колір ніг | Натуральний бук |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 835 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 455 |
| Обивний матеріал | Тканина шеніл |
| Колір оббивки | Сірий G-110 |
| Особливості моделі: | |
| Укріплені перемички | Так |
- Ціна: 2 083 ₴




