
Табурет дерев'яний Смарт 300 х 300 х 450, колір натуральний
1 125 ₴
- В наявності
- Код: Mix-Смарт-А0021569
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Табурет дерев'яний Смарт 300 х 300 х 450, колір натуральний
Колекція "Смарт"
Невеликий табурет із твердим сидінням — зручний предмет меблів, який займає мало місця в кухні, але стає дуже потрібним у момент приходу гостей. Табурет Смарт прикрашений фігурними ніжками, які зміцнені додатковою дерев'яною перемичкою між собою.
Размеры табурета:
- Висота (мм): 450
- Довжина (мм): 300
- Ширина (мм): 300
Табурет дерев'яний Смарт 300 х 300 х 450, колір натуральний для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | масив бука |
| Сидіння | масив бука |
| Колір (відтінок) меблів | Натуральний |
- Ціна: 1 125 ₴


