
Комплект із двох кавових столів CI-1 скло імітація білого мармуру D60х60H і D46х50H
13 596 ₴
- В наявності
- Код: VTR-CI-1-white-marble-sil
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Комплект столиків CI-1 скло імітація білого мармуру D60х60H і D46х50H
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект скляних столиків CI-1 більшого та меншого діаметра стільниць і висоти, який легко встановлюється під більший у разі потреби. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
- Модель столу: CI-1
- Розмір більшого столика: D60х60 H
- Розмір меншого столика: D46х50 H
- Матеріал ніг: хромований метал
- Матеріал стільниці: гартоване скло імітація білого мармуру
- Вага: 17,80 кг
- Об'єм упаковки: 0,277 м3
- Код: VTR-CI-1 білий мармур
- Кількість місць для транспортування: 1 уп
Комплект столиків CI-1 скло імітація білого мармуру D60х60H і D46х50H для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма столу | Круглий |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр більшого столика | 600 мм |
| Діаметр меншого столика | 460 мм |
| Висота більшого столика | 600 мм |
| Висота меншого столика | 500 мм |
- Ціна: 13 596 ₴








