
Крісло Arno CH — Office велюр (бархіт) на колесах із регулюванням висоти на хромованій базі
від 2 902 ₴
- В наявності
- Код: ON-Arno CH-Office-D-570
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Arno CH — Office велюр (бархіт) на колесах із регулюванням висоти на хромованій базі
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Модне сучасне крісло Arno CH — Office на колесах створене для використання як офісний стілець, як стілець для майстрів у салонах краси, як зручне комп'ютерне крісло та ін. Сидіння крісла обшите якісним щільним велюром (бархітом) і прикрашене втяжками у формі квадратів. Спинка невисока, але водночас спину підтримує якісно.
База, на якій тримається крісло Arno CH — Office дає змогу сидінню крісла обертатися навколо своєї осі, регулюється також і за висотою за допомогою важіль, встановлений під сидінням, так, щоб людина, яка сидить, легко могла контролювати висоту. П'ятипроменева база з колесами забезпечує м'яке та легке переміщення крісла приміщенням.
- Модель: Arno CH-Office
- Колір бази: хром
- Кількість коліс: 5 шт
- Висота сидіння мінімальна: 465 мм
- Висота сидіння максимальна: 610 мм
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 770 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 900 мм
Варіанти оббивки: синій В-1026, теракотовий В-1018, бежевий В-1005, фрезовий В-1025, малиновий В-1023, пурпуровий В-1013, сірий В-1004, зелений В-1003, чорний В-1011, рожевий В-1021, блакитний В-1019, запорошена троянда В-1030
Зацікавилися покупкою крісла для майстра Арно оксамит із доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Синій |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір бази | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
- Ціна: від 2 902 ₴







