
Крісло Augusto ARM CH-Base шкірзам жовтий В-1006, на хромованій опорі-бліні, регулювання висоти
3 757 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-10366 Augusto ARM CH
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Augusto ARM CH — Base жовтий шкірзам із підлокітниками, на хромованій ніжці-опорі з регулюванням висоти
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Крісло Augusto прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, офісу або салону краси. Ефектна та стильна, прошита квадратами спинка та сидіння, надають стільцю унікальності та популярності в дизайнерському середовищі. Форма спинки та сидіння прямокутні, дуже ергономічні з чудовою підтримкою для спини. Завдяки підлокітникам, Ви зможете довгий час, з комфортом, сидіти на стільці. У місці контакту рук користувача з підлокітниками, на металеву частину надети чохли-накладки, матеріал і колір ідентичні сидінням. Надійна металева конструкція стільця слугуватиме Вам довгі роки. Сфера застосування крісла Аугусто: обідній стілець, стілець майстра, операторське крісло, стілець касира, стілець менеджера, лабораторний стілець, стілець косметолога.
- Модель: Augusto ARM CH-Office з підлокітниками
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт)
- Колір оббивки: жовтий В-1006
- Матеріал ніжки: метал
- Колір ніжки: хром (хромована)
- Підлокітники: 2 штуки, хромований метал із чохлами-накладками
- Регулювання висоти: пневматичний ліфт (пневмо патрон)
- Ширина сидіння між підлокітниками: 42 см
- Ширина сидіння габаритна: 50,5 см
- Глибина: 39 см
- Висота спинки: 39 см
- Висота сидіння в діапазоні: 40,5 - 55 см
- Висота спинки в діапазоні: 80,5 - 94,5 см
- Діаметр диска (основа): 41 см
- Код: 10366
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Augusto ARM CH — Base жовтий шкірозамінник, на хромованій опорі з регулюванням висоти, для будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифам перевізників можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишивши повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | метал |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип | Обідній стілець з регулюванням висоти сидіння |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла з урахуванням спинки у верхньому положенні | 945 мм |
| Висота крісла з урахуванням спинки в нижньому положенні | 805 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 405 |
| Діамет опори | 410 |
| Колір бази | Хромований |
- Ціна: 3 757 ₴











