
Крісло Lari (ari) Office нубук жовтий MR-201 на хромованій базі на колесах, код 10218
2 660 ₴
- В наявності
- Код: ON-LARI Office-10218
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло Lari (ari) Office нубук жовтий MR-201 на хромованій базі на колесах, код 10218 в салон краси, офіс, лаунж зону
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Крісло Lari (ari) Office без підлокітників з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Lari з м'яким сидінням в дизайні, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касиру, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: LARI OFFICE НК ЖІЛТИЙ MR-201
- Матеріал оббивки: нубук
- Колір оббивки: жовтий MR-201
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Ширина: 43.5 см
- Глибина: 54.5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 56 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 88.5 см
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Код: 10218
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Lari (ari) Office нубук жовтий MR-201 на хромованій базі на колесах, код 10218 для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Обивний матеріал | нубук |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Глибина крісла | 54.5 см |
| Ширина крісла | 43.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 2 660 ₴



