
Стілець Torino BK Office чорний шкірозамінник на чорній базі-хрестовині з коліщатками
2 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-10629
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра Torino BK Office чорна екошкіра з регулюванням висоти на чорній хрестовині з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 50 грн за стул
Дуже зручний стілець на колесах Torino BK Office на чорній п'ятипроменевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням, прошите ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який чудово впишеться в інтер'єр Вашого салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO BK-OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота спинки: 32 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44,5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Код: 10629
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Torino BK шкірозамінник чорного кольору, на чорній базі з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
- Ціна: 2 488 ₴






