
Крісло Jeff Modern Office з підлокітниками, чорний велюр на хромованій хрестовині з коліщатками
4 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11111
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Jeff Modern Office чорний оксамит із регулюванням висоти на хромованій хрестовині з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Дуже зручний стілець із підлокітниками Jeff Modern Office на хромованій п'ять променевої хрестовини з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Jeff має вертикальну строчку спинки та сидіння, що схожий на салони ретро автомобілів. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Джефф підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: JEFF MODERN OFFICE
- Материал обивки: велюр (бархат)
- Колір оббивки: чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з колесами
- Ширина: 41 (57) см
- Глибина: 40,5 (47) см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 96 см
- Код: 11111
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець із підлокітниками Джефф Modern Office велюр чорного кольору на хромованій базі з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | Велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 40.5 см |
| Висота спинки | 36 см |
- Ціна: 4 790 ₴




