
Стілець Arno Modern Office шкірозамінник пурпуровий 1010 з регулюванням висоти, на колесах
3 078 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11455
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло Arno Modern Office фіолетова екошкіра, на колесах
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Крісло Arno Modern Office без підлокітників із поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Arno Modern Base має дизайн унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касиру, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Arno Modern Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: пурпурний 1010
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 43 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 73,5 - 90 см
- Хрестовина: п'ять променева з коліщатками
- Код: 11455
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Arno Modern Office бузковий шкірозамінник, на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 300 мм |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Ширина стільця | 430 |
| Глибина стільця | 360 |
- Ціна: 3 078 ₴





