
Крісло Arno Modern Office без підлокітників на колесах, оббивка шкірозамінник чорний
3 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-10863
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло Arno Modern Office шкірозамінник чорний без підлокітників, на колесах у салон краси, офіс, лаунж-зону
Крісло Arno Modern Office без підлокітників із поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Arno Modern Base має дизайн унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касиру, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час замовлення стільців, у кількості до 4 шт. — доплата 140 грн за стілець (за коробку та переупаковку)
- Під час замовлення стільців, у кількості понад 4 шт. — ціна не змінюється
- Модель: Arno ек Modern Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Цвет обивки: чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Ширина: 43 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 73,5 - 90 см
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Код: 10863
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Arno Modern Office шкірозамінників чорний без підлокітників, на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 092 ₴







