
Стілець Toni BK-Office шкірозамінник червоний 1007 на чорній хрестовині з коліщатками
3 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12039
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра Toni BK-Office червона екошкіра з регулюванням висоти на чорній базі на коліщатках
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець на колесах Toni BK Office на хрестовині з коліщатками чорного кольору з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Тоні з м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Тоні, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Toni BK-Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: червоний 1007
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Ширина: 45 см
- Глибина: 55 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Код: 12039
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Toni BK Office кожзам красная кольору на чорній хрестовині з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Ширина крісла | 45 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 34.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 395 ₴











