
Стілець для кухні обіднього столу їдальні Greg GD-ML шкірозамінний темно-коричневий 1015 на золотих ніжках
1 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11428
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Greg GD-ML екошкіра темно-коричневий 1015 на золотих ногах
Модний сучасний стілець з суцільною спинкою та сидінням на золотий хромованої металевої конструкції, у формі Ейфелевої вежі. Дуже міцні та надійні ніжки роблять цей стілець стабільним і стійким.
Стілець Greg GD-ML Charles&Ray Eames — знаменитий зразок сучасного дизайну в стилі мінімалізму від Charles&Ray Eames. Дизайнери та декоратори всього світу впродовж десятків років з успіхом використовують цю модель у вітальнях, кухнях, кабінетах, дитячих кімнатах, на терасах і в публічних приміщеннях. Ця проста, але ретельно продумана модель підходить до інтер'єрів у стилі модерн, лофт, хай-тек та індастріал.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель стільця: Greg GD-ML
- Матеріал сидіння: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір сидіння: темно-коричневий 1015
- Ніжки: металеві
- Колір ніг: золотий
Розміри:
- Ширина стільця: 46.5 см
- Глибина стільця: 38 см
- Висота спинки стільця: 34.5 см
- Висота сидіння: 73.5 см
- Дизайн: Charles & Ray Eames
- Код: 11428
Стілець Greg GD-ML екошкіра темно-коричневий 1015 на золотих ніжках можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір (відтінок) меблів | Шоколад, Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 735 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | золотий хром |
| Ширина стільця | 465 |
| Глибина стільця | 380 |
| Колір ніг | Золотий |
- Ціна: 1 776 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець








