
Крісло Andy CH-Base білий шкірозамінник із підлокітниками на хромованій круглій опорі-нігові
4 985 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-10656
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло майстра Andy CH-Base біла екошкіра з регулюванням висоти на хромованій базі
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець на колесах Andy CH-Base на хромованій круглій опорі з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Кріслондинди з м'яким сидінням із підлокітниками, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Тоні, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Andy CH-Base
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: білий
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Нога-опора: кругла хромована
- Ширина габаритна: 65
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 45 см
- Висота спинки: 35,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 58,5 см
- Діаметр опори: 45 см
- Код: 10656
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Andy CH-Base шкірозамінник білого кольору на хромованій ніжці для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид м'яких меблів | крісло на млинці |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 45 см |
| Ширина крісла | 50 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 35.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 4 985 ₴










