
Стілець майстра манікюру салону краси Torino GD-Office білий шкірозамінник на золотій хрестовині з колесами
від 3 753 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12971
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Torino GD-Office екошкіра колір білий, на золотій хромованій базі з коліщатками
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул
Стілець на колесах Torino GD-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO GD - OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: білий
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото хром)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
Придбати на найвигідніших умовах стілець Torino екошкіра білий GD-Office на золотій хромованій базі з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 мм |
| Основні | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | метал |
| Стан | Нове |
| Ширина крісла | 47 |
| Глибина крісла | 37 |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація підлокітниками | False |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | True |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
- Ціна: від 3 753 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул







