
Стілець Set CH-Office пурпуровий В-1013 (фіолетовий) велюр на хромованій хрестовині з колесами
2 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12319
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Set (Сет) CH-Office пурпуровий В-1013 (фіолетовий) велюр на хромованій базі з коліщатками
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Хіт продажів!! Стілець майстра Set CH-Office на п'ятипроменеве хрестовине з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння за допомогою газового ліфта. Сидіння крісла Set має гарну бічну підтримку спини. Воно м'яке та дуже зручне, прошите дрібними ромбами, у стилі Diamond. Дизайн стільця ідеально впишеться в інтер'єр салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Сет підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець ідеально підходить для робочого місця як удома, так і в офісі, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: SET CH - OFFICE
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Колір оббивки: пурпуровий В-1013 (фіолетовий)
- Матеріал ніжки: хромований метал
- Колір основи: хром
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Ширина: 44,5 см
- Глибина: 43 см
- Висота спинки: 27,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 46,5 - 61 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 73 - 87 см
- Код: 12319
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Сет CH-Office велюр пурпурового В-1013 (фіолетового) кольору, на хромованій хрестовині з колесами для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Фіолетовий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 44.5 см |
| Глибина крісла | 34 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 27.5 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 2 776 ₴





