
Стілець Set BK-Modern Office пурпуровий В-1013 (фіолетовий) велюр на чорній хрестовині модерн із колесами
2 846 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12325
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Set (Сет) BK-Modern Office фіолетовий велюр на чорній хрестовині з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець майстра Set BK-Modern Office на п'ятипроменевої чорної хрестовини модерн із коліщатками, поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння за допомогою газового ліфта. Сидіння крісла Set має гарну бічну підтримку спини. Воно м'яке та дуже зручне, прошите дрібними ромбами, у стилі Diamond. Дизайн стільця ідеально впишеться в інтер'єр салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Сет підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець ідеально підходить для робочого місця як удома, так і в офісі, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Set BK-Office
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Колір оббивки: пурпуровий В-1013 (фіолетовий, бузковий)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір хрестовини: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: модерн п'ятипроменева з колесами
- Ширина: 44,5 см
- Глибина: 43 см
- Висота спинки: 27,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 75 - 89 см
- Код: 12325
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Сет BK-Modern Office велюр бузкового кольору, на чорній хрестовині на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 8 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 34 см |
| Ширина крісла | 44.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 27.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 2 846 ₴







