
Крісло Jeff Modern Office з підлокітниками, бежевий 1005 велюр на хромованій хрестовині з коліщатками
від 4 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12302
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Jeff Modern Office бежевий оксамит з регулюванням висоти на хромованій хрестовині з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Дуже зручний стілець із підлокітниками Jeff Modern Office на хромованій п'ять променевої хрестовини з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Jeff має вертикальну строчку спинки та сидіння, що схоже на салони ретро автомобілів. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Джефф підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: JEFF MODERN OFFICE
- Материал обивки: велюр (бархат)
- Колір оббивки: бежевий 1005
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з колесами
- Ширина: 41 (57) см
- Глибина: 40,5 (47) см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 96 см
- Код: 12302
- Кількість у пакунку: 4 шт
Стілець із підлокітниками Джефф Modern Office велюр бежевого кольору на хромованій базі з коліщатками. Ви можете прибалці на найвигідніших умовах для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота посадкової частини крісла | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 40.5 см |
| Висота спинки | 36 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: від 4 790 ₴
- Спосіб упаковки: Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 120 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 60 грн за стул







