
Стілець Paris GD-Office бузок В-1022 велюр на золотій хрестовині з колесами
3 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Paris-GD-Office-14311
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Paris GD-Office бузок В-1022 велюр на золотій хрестовині з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець майстра Paris GD-Office на п'ятипроменевої хрестовини з коліщатками, поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння за допомогою газового ліфта. Сидіння крісла Париж з гарною бічною підтримкою спини. Воно м'яке та дуже зручне, прошите дрібними ромбами, у стилі Diamond. Дизайн стільця ідеально впишеться в інтер'єр салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Париж підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець ідеально підходить для робочого місця як удома, так і в офісі, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: PARIS Б-Т СИРЕНЬ В-1022 GD - OFFICE
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт)
- Колір оббивки: бузок В-1022
- Матеріал ніжки: метал
- Колір хрестовини: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Ширина: 44,5 см
- Глибина: 43 см
- Висота спинки: 27,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 46,5 - 61 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 73 - 87 см
- Код: 14311
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Paris офіс у бузковому В-1022 велюре, на золотий крестовине з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Бузковий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 8 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Глибина крісла | 34 см |
| Ширина крісла | 44.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 27.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 706 ₴









