
Крісло Arno Arm GD-Base велюр бежевий В-1005 на золотій опорі з підлокітниками, з регулюванням висоти сидіння
4 416 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-14974
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло Arno Arm GD-Base бежевий оксамит на золотій круглій базі з підлокітниками, з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 140 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Крісло Арно на поворотному механізмі та регулюванням висоти за допомогою газліфта важіль, який розміщений прямо під сидінням. Для зручності в кріслі передбачені підлокітники, які обтягнуті велюром у місці дотику до них рук клієнта. Крісло Arno зроблено в дизайні унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
- Модель: ARNO-ARM GD-BASE
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт)
- Колір оббивки: бежевий 1005
- Матеріал ніжки: метал
- Колір ніжки: золотий хром
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Ширина посадкової частини: 42,5 см
- Габаритна ширина сидіння: 50,5 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 40 - 54 см
- Висота спинки, у діапазоні: 69,5 - 84 см
- Діаметр диска (основа): 41 см
- Код: 14974
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати Крісло Arno Arm GD-Base велюр бежевого кольору на золотій круглій нозі з підлокітниками, по найкращою ціною Ви можете, оформивши замовлення через сайт, або передзвенивши нам, по одному з зазначених у контактній інформації телефону. Також у Вас є можливість замовити зворотний дзвінок. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Бежевий |
| Колір бази | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 360 |
| Діаметр | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | велюр |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
- Ціна: 4 416 ₴











