
Стільці зі спинкою для кафе Greg GD-ML шкірозамінник бежевий 1009 на золотих ніжках
1 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-15199
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Greg GD-ML зі спинкою, шкірозамінник бежевий 1009, на золотих ніжках
Стильний і комфортний стілець Greg GD-ML — це ідеальне рішення для кафе, ресторану, кухні чи їдальні. Його елегантний дизайн, поєднання м’якої оббивки з якісного шкірозамінника у відтінку бежевий 1009 та золотих металевих ніжок, створює відчуття розкоші й затишку в будь-якому інтер’єрі.
Завдяки ергономічній спинці і м’якому сидінню, стілець забезпечує максимальний комфорт навіть при тривалому сидінні, що робить його чудовим вибором для закладів HoReCa — кафе, ресторанів, готелів або лаунж-зон.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
- Модель стільця: Greg GD-ML
- Матеріал сидіння: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір сидіння: бежевий 1009
- Ніжки: метал
- Колір ніг: золото
Розміри:
- Ширина стільця: 46.5 см
- Глибина стільця: 38 см
- Висота спинки стільця: 34.5 см
- Висота сидіння: 73.5 см
- Дизайн: Charles & Ray Eames
- Код: 15199
Стілець Greg GD-ML екошкіра бежевий 1009 на золотих ніжках, дизайн Charles&Ray Eames, для дому, HoReCa, офісу можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 735 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ніжок | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 465 |
| Глибина стільця | 380 |
| Колір ніг | Золотий |
- Ціна: 1 776 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець









