
Стілець Max Metal-2-WT червоний 05 на білих ногах штабелюється, дизайн Arne Jacobsen Series 7 chair
1 809 ₴
- В наявності
- Код: ON-Max Metal-2 WT-13588
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Пластиковий стілець Max Metal-2-WT червоний, дизайн Arne Jacobsen Series 7 chair
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець Max (Макс) — творіння дизайнера Arne Jacobsen із колекції Series 7 — один із найбільш продаваних стільців у світі. Його можна побачити у всьому світі, від музеїв, кафе та ресторанів, до корпоративних засідань і конференц-залів. Дуже вдала модель стільця, у якої 3 основні переваги: прекрасний, перевірений багатьма інтер'єрами, дизайн, міцний металевий каркас, на якому встановлене міцне поліпропіленове сидіння, створене з урахуванням усіх вимог ергономіки з вигином краю сидіння плавно вниз, що унеможливлює тиск на ноги людини, що сидить і безпрецедентно низька вартість, можна штабелювати в стопку.
- Модель стільця: Max (Макс)
- Дизайн: Арне Якобен
- Колекція: Series 7 ™
- Спинка: середньої висоти
- Матеріал: ніжки метал, сидіння пластик із текстурою
- Колір сидіння: червоний 05
- Колір ніжок: білий
- Висота стільця: 78 см
- Висота сидіння: 44 см
- Ширина сидіння: 40 см
- Глибина сидіння: 46 см
- Ширина верху спинки: 48 см
- Ширина спинки в найвужчому місці вигину: 34 см
- Код:13588
- В упаковці: 6 штук
Фактура:



Стілець Max Metal-2-WT пластик червоний 05 на білих ногах штабельований, дизайн Arne Jacobsen Series 7 chair, для дому, HoReCa та офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Червоний |
| Колір ніг | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Основні атрибути | |
| Форма сидіння | нестандартна |
- Ціна: 1 809 ₴






