
Крісло Mario BK-Modern Office велюр сталевий сірий Y-1024 чорна хрестовина з коліщатками
3 762 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Mario-BK-Modern-16386
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра з підлокітниками Mario BK-Modern Office сталевий сірий Y-1024 оксамит з регулюванням висоти на чорній хрестовині модерн із колесами
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного плаття, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
Дуже зручний стілець із підлокітниками Mario BK-Modern Office на чорній п'ятій хрестовині, у стилі модерн, з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Mario має імітацію каретного стягування на спинці і сидіння крісла. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Маріо підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для організації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Mario BK-Modern Office
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Цвет обивки: сталевий сірий Y-1024
- Матеріал ніжки: пластик
- Колір основи (хрестовини): чорний
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з прогумованими колесами
- Ширина: 57,5 см
- Глибина: 46 см
- Висота спинки: 42 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45,5 — 60,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 85 - 100,1 см
- Код: 16386
- Кількість у пакунку: 4 шт


Придбати на найвигідніших умовах, робочий стілець із підлокітниками Маріо BK-Modern Office велюр сталевого сірого Y-1024 кольору, чорна хрестовина на коліщатках, для салону краси, дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57.5 см |
| Глибина крісла | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 57.5 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 762 ₴







