
Стілець Albert CH-Office сірий 370, хромована опора на колесах із регулюванням висоти сидіння
від 2 678 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-14823
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра Albert CH-Office сірий шкірозамінна опора на колесах, поворотна з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Стілець Albert Albert CH-Office на хромованій опорі на колесах, з поворотним механізмом і з регулюванням висоти сидіння за допомогою газового ліфта.
Стілець Альберт із твердою, правильно вигнутою спинкою, згідно з фізіологією людини. На сидінні закріплена м'яка подушка, обшита якісним шкірозамінником у тон самого стільця. Завдяки тому, що дизайнери прорахували правильно ергономічні вигини людини, можна довго насолоджуватися відпочинком у стільці Альберт.
Унікальний дизайн легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Альберт підійде як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець можна використовувати як стілець майстра або клієнта в салон краси, стілець у зону очікування, лабораторний стілець, стілець касира супермаркету.
- Модель: Albert CH-Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: сірий 370
- Матеріал ніжки: метал
- Колір ніжки: хромований
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Тип опори: 5-і променева
Розміри:
- Ширина: 42 (47,5) см
- Глибина: 38,5 (41) см
- Висота спинки: 40 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 49 - 64 см
- Висота спинки, у діапазоні: 84 — 90,5 см
- Код: 14823
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Albert CH-Office сірий шкірозамінник, хромована опора на колесах, поворотне з регулюванням висоти сидіння з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип опор | 1 опора, Регульовані опори, Колісні опори, Коліщата |
| Наявність спинки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | хромований метал |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 490 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 640 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір опори | Хромований |
- Ціна: від 2 678 ₴




