
Дитяче розкладне крісло-ліжко Малютка 06 лайм (оліва), оббивка тканина роріжка
від 8 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: VD-Малютка 06 лайм
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!

*** Безкоштовна доставка на вантажне відділення Нової Пошти у Вашому місті тільки за умови 100% передоплати за замовлення!
*** Ви можете замовити адресну доставку кур'єром Нової Пошти, водночас до вартості замовлення додається 260 грн!
*** Під час опромінення замовлення з частковою передоплатою + накладеним платежем у разі отримання замовлення, доставка замовлення оплачується замовником (Вами). Водночас ми компенсуємо Вам 6% від вартості замовлення (часткова компенсація вартості доставляння)!
Розкладне крісло диван Малютка 006 оливкового кольору для дітей і підлітків, з безплатною доставкою у Ваше місто
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- Ліжко виготовляється тільки в стандартних розмірах і тільки прайсової кольорової гами.
Розміри крісла:
- Ширина: 890 мм
- Висота: 670 мм
- Глибина: 910 мм
- Ширина спального місця: 800 мм
- Довжина спального місця: 1700 мм
- Висота спального місця (в розкладеному стані): 320 мм
- Наповнення: ППУ
- Товщина спального місця: 100 мм
- Матеріал оббивки: тканина ріжок Етна Аппарель (спальне місце Есна 90)
- Ящик для білизни: є
- Розміри ящика: 740/740 мм
- Глибина ящика: 160 мм
- У комплекті: декоративна подушка
- Додатково можна придбати: наматрацник водонепроникний 1740/800



Розкладне крісло-ліжко Малютка, прекрасне сучасне рішення для дитячої кімнати. Крісло поєднує в собі практичність і неповторний стиль. Як оббивний матеріал використана тканина ріжка Апарель колекція Etna. Тканина дуже міцна, з добрими характеристиками зі зносу та чищення. Крісло-ліжко Малютка дасть змогу стилізувати дизайн кімнати Вашої дитини, створивши унікальна атмосфера, до якої завжди прагнуть дбайливі батьки. 
Крісло-диван Малютка для дітей і підлітків, з безплатною доставкою у Ваше місто, для дому, готелю, готелю, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 150 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х170 |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Лайм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 170 см |
| Глибина дитячого ліжка | 80 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 67 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 32 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ліжка | Розкладне крісло-ліжко |
| Матеріал виготовлення фасаду | текстиль, рогожка |
- Ціна: від 8 150 ₴











