
Офісне крісло Остін біле з регулюванням нахилу сидіння і висоти, хрестовина на поліпропіленовій основі
5 521 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-Ostinwh
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло офісне з підголівником, підлокітниками та регулюванням нахилу Остін біле з чорним сидінням на колесах, з регулюванням висоти
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доставка до відділення Укр пошти нашим коштом
Сучасне офісне крісло з підголівником і вмонтований із зворотного боку підголівника, вішалкою для тимчасового зберігання легкого одягу. Сам підголівник широкий ергономічний, дуже зручний, обтягнутий сіткою текстилайн.
Поліпропіленовий каркас із білого пластику зі скловолокном, підвищеної міцності робить крісло максимально надійним, а синхро механізм із можливістю настроювання комфортного кута нахилу спинки — максимально зручним. Висота сидіння крісла Остін регулюється за допомогою газліфта.
П'ятикутна хрестовина крісла доповнена поліуретановими нейлоновими колесами. Оббивка спинки зроблена з білої сітки для комфорту та повітропроникного ефекту. Сидіння оббите чорною тканиною, що дуже зручно, особливо в спекотну пору року.
Розміри крісла:
- Ширина: 60 см
- Глибина: 63 см
- Діапазон регулювання висоти сидіння: 116 - 125 см
- Кількість у фабричному пакованні: 1 штука
- Розмір упаковки: 58х48х57 см
Зацікавилися покупкою білого комп'ютерного крісла Остін на поліуретанових нейлонових колесах із чорним сидінням із доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Білий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір сидіння | Чорний |
| Колір спинки | Білий |
- Ціна: 5 521 ₴






