
Стілець Турин білий пластиковий на дерев'яних ніжках у кольорі бук натуральний
2 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-Turinwh
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець пластиковий білий Турин на дерев'яних ніжках у кольорі бук натуральний
Стілець Turin являє собою міцні та надійні сучасні меблі для дому, кафе, ресторанів та ін. Сидіння і зручна висока спинка, яка забезпечує кращий комфорт, зроблена з пластику. Ніжки стільця Турин дерев'яні, у кольорі світле дерево, постачаються в коробці та легко фіксуються за допомогою двох гвинтів на кожній ніжці.
Завдяки своєму сучасному вигляду, він дуже підходить для використання в приміщенні, наприклад, у ресторанах, кафе, бісстро, конференц-залах, офісах, залах для зустрічей, а також у готелях як крісло для очікування.
Важливо!
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доплата за упаковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!
- Модель: Турин (Turin)
- Наявність підлокітників: немає
- Матеріал сидіння і спинки: високоміцний пластик
- Колір сидіння і спинки: білий
- Матеріал ніг: натуральне дерево
- Колір ніг: бук натуральний
Розміри:
- Ширина: 41,5 см
- Глибина: 48 см
- Висота від підлоги до верху спинки: 80 см
- Висота від підлоги до сидіння: 44 см
- Вага: 3,400 кг
- Код: Turinwh
Зацікавилися покупкою стільця Турин з білим пластиковим сидінням на дерев'яних ніжках із доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Grupo SDM |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Білий |
| Особливості | Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 |
- Ціна: 2 125 ₴






