
Вузька консоль Бруно білий мармур, стільниця кераміка д120 г40 висота 80 см
11 836 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-Bruno-console-white-m
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Модна консоль Бруно зі скляною стільницею з керамічним напиленням у кольорі білий мармур, на металевій базі в стилі Арт Деко, неокласицизм, лофт, гламур
Консольний столик Бруно в оригінальному, унікальному стилі, високій якості виготовлення, з легко впишеться в різні сучасні стилі інтер'єру, як-от Лофт, Арт Деко, Лофт, Неокласика. Консольний столик Бруно являє собою ідеальне рішення для комплектації дизайну Вашого будинку, квартири, офісу, номера готелю та ін. приміщень. Унікальний дизайн консолі та надійні матеріали, використані під час його виготовлення, приємно тішитимуть око та свідчать про гарний смак господаря.

- Модель: Консоль Бруно
- Матеріал стільниці: гартоване скло з керамічним напиленням
- Колір стільниці: білий мармур
- Матеріал основи: фарбований метал
- Колір бази: чорний
Розміри:
- Довжина: 120 см
- Глибина: 40 см
- Висота: 80 см
- Об'єм упаковки: 0,271 м3
- Вага: 32.100 кг
- Кількість місць (коробок): 1/2 (один стіл у двох коробках)
Замовити вузьку консоль Бруно як білий мармур на чорній базі Ви зможете в нашому інтернеті магазині просто оформивши замовлення або передзвивши нам на один із зазначених в інформації телефонів
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло тоноване |
| Корпус (каркас) | метал |
| Корпус | метал |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 120 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 80 см |
- Ціна: 11 836 ₴






