
Скляний розкладний стіл Венді кавовий XS-1025 на сірих металевих ногах, 110-170х70 см
7 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mикс-А0052124
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Кухонний стіл Венді з прямокутною розкладною скляною стільницею 110-170х70 см
Колекція "Grace"
Стіл Венді — невеликий і дуже зручний у користуванні стіл для невеликої кухні. Стільниця розкладна, з довжиною всього 110 см збільшується до 170 см. Прямокутна стільниця, зроблена з міцного гартованого скла. Металевий каркас і ніжки стола прекрасно поєднуються зі скляною стільницею, крім дизайнерської цінності роблять стіл міцним і надійним.
- Матеріал стільниці: загартоване скло 10 мм
- Колір стільниці: кавовий
- Матеріал ніжок: метал
- Колір ніжок: сірий
- Форма стільниці: прямокутна
Розміри:
- Довжина стільниці в складеному вигляді: 110 см
- Довжина стільниці в розкладеному положенні: 170 см
- Ширина стільниці: 70 см
- Висота столу: 75 см
- Кількість у фабричному пакованні: 1 штука.
Стіл обідній Венді скляний кавовий 110х70 см, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні та Києві. Умови оплати та питання щодо доставляння товару Ви зможете обговорити з нашим менеджером у момент підтвердження замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Кава з молоком |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло, скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 7 220 ₴
- Спосіб упаковки: Вага: 40 кг Об'єм: 1,160 м3 Кількість упаковок: 1 коробка









