
Стілець Arno CH-Office на колесах із регулюванням висоти
2 381 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-17456-D-530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Arno CH-Office на пластикових колесах без гумових протекторів із регулюванням висоти на хромованій базі, оббивка велюр (бархіт)
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стул
Модне сучасне крісло Arno CH — Office на колесах створене для використання як офісний стілець, як стілець для майстрів у салонах краси, як зручне комп'ютерне крісло та ін. Сидіння крісла обшиті оксамитом і прикрашене втяжками у формі квадратів. Спинка невисока, але водночас спину підтримує якісно.
База, на якій тримається крісло Arno CH — Office дає змогу сидінню крісла обертатися навколо своєї осі, регулюється також і за висотою за допомогою важіль, встановлений під сидінням, так щоб людина, яка сидить, легко могла регулювати висоту. П'ятипроменева база з колесами забезпечує м'яке та легке переміщення крісла приміщенням.
- Колір сидіння: зелений
- Оббивка: велюр (бархіт)
- Колір бази: хром
- Кількість коліс: 5 шт
- Тип коліс: пластикові
Розміри:
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Висота сидіння мінімальна: 465 мм
- Висота сидіння максимальна: 610 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 770 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 900 мм
- Діаметр бази: 530 мм
Крісло Arno CH — Office на колесах із регулюванням висоти на хромованій базі, велюр у стилі лофт, модерн, для дому, HoReCa, офісу можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір бази | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 2 381 ₴





