
Етажерка Велика Doros Білий 61х22х180 (40515974)
2 242 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40515974
+380 (98) 456-61-22
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
Кромка зовнішніх деталей 2 мм, полки 0.5 мм.
Етажерки спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію.
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1800 мм |
| Глибина етажерки | 220 мм |
| Ширина етажерки | 610 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Фасади етажерки | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Етажерки |
| Цвет изделия | Білий |
- Ціна: 2 242 ₴


