
Двостулкова шафа 4-дверна для одягу Гелар 4 Doros колір Дуб сонома 155х49,5х203,4 см, 3 висувні ящики
12 566 ₴
- Під замовлення
- Код: 80397560
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Велика гардеробна платтяна шафа Гелар 4 сонома з 3 шухлядами, у сучасному стилі модерн
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Важливо!
Доставка меблів:
- Відсилання Нової пошти: Вівторок і п'ятниця (деталі уточнюйте в момент прийняття замовлення).
- Доставка нашим транспортом за місто або на лівий берег Києва.
- Вартість доставки (Кієв): 500 грн.
- Вартість доставки (Кіївська обл.): 500 грн. +20 грн./км. (обрахунок км доставок за Київç
- Вартість заносу (за все замовлення):
- Вивантаження безплатно
- Занос на перший поверх 100 грн, далі 50 грн./поверховий.
- Занос через ліфт 150 грн.
Збирання меблів
- Терміни збирання: упродовж 3 робочих днів після здійснення доставки
- Вартість збирання (за 1 од.):
- Пахучі шафи (Гелар та ін.) від 900 грн.
- Комплект Гелар: від 1500 грн
- Шафи купе Сіті24 і Сіті Лайт: від 12% вартості виробу
- Шкафы купе G-Caiser и L-Caiser: от 1300 грн.
- Шафи Норман: від 1500 грн.
- Інші меблі: 12% від роздрібної ціни виробу/ мінімум 300 грн.
- Ціни на збирання актуальні для Києва. Якщо адреса розташована за міською рисою, ціна простежується окремо (у ціну будуть додані витрати на транспорт для збирача)
Гардеробна шафа на 4 дверцята — це універсальний предмет меблів, який ідеально підходить для будь-якого приміщення: спальні, передпокою, вітальні та інших кімнат. Ця шафа забезпечує простір для зберігання різних предметів одягу, взуття та аксесуарів.
Шафа має чотири двостулкові двері, що полегшує доступ до речей, що зберігаються.
Шафа виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує її міцність і довговічність. Внутрішній простір шафи оптимізований для зберігання одягу та взуття різних типів і розмірів. Полиці та вішалки регулюються за висотою, що дає змогу адаптувати внутрішній простір під свої потреби.
Гардеробна відкривна шафа — це чудове рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі для зберігання одягу та створення затишної атмосфери у своєму домі.
Шафа Гелар спроєктована так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність.
- Шафа для одягу Гелар 4 Doros Сонома
- дверцята 4 ДСП
- Розмір: 155х49,5х203,4 см
- Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
- Крайка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
- Країна походження фурнітури — Україна.
- Ручки — пластик.
- Напрямні ящики — роликові.
- Є можливість встановити телескопічні напрямні (за додаткову плату)
- Загальна вага виробу в пачках, кг 126
Кількість паковань, шт. 3
Вага паковання No1, кг 39, розмір, см 157х51х9
Вага паковання No2, кг 42, розмір, см 202х40х10
Вага паковання No3, кг 45, розмір, см 202х51х8 - Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.


Для замовлення двостулкової шафи Гелар 4Д Дуб Сонома на 3 шухляди, з доставкою по всій Україні, просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 10 |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2034 мм |
| Ширина шафи | 1550 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
- Ціна: 12 566 ₴
- Спосіб упаковки: Загальна вага виробу в пачках, кг 126 Кількість паковань, шт. 3 Вага паковання No1, кг 39, розмір, см 157х51х9 Вага паковання No2, кг 42, розмір, см 202х40х10 Вага паковання No3, кг 45, розмір, см 202х51х8











