
Відкривна шафа для одягу Кен Doros колір Бетон / Білий 2 двері ДСП 90х52х210 (80737020)
8 301 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80737020
+380 (98) 456-61-22
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
Крайка зовнішніх деталей, полиць — 0.5 мм.
Шафи спроєктовані так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію.
Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність.
Країна походження фурнітури — Україна.
Ручки — пластик.
Усі вироби проходять перевірку на міцність і довговічність.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Клондайк |
- Ціна: 8 301 ₴




