
Пачка для одягу Лукас Білий/Білий 180х50х240 (44900193)
17 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80737069
+380 (98) 456-61-22
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
ЛДСП — біле гладке.
Крайка зовнішніх деталей, полиці, а також ящики — 0.5 мм.
Шафи спроєктовані так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність.
Країна походження фурнітури — Україна.
Ручки — пластик.
Напрямні ящики — роликові. Є можливість встановити телескопічні напрямні.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 240 мм |
| Глибина шафи | 50 мм |
| Ширина шафи | 180 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
- Ціна: 17 605 ₴




