
Кухонний стілець із м'яким сидінням М-45 велюр капучино на металевих ніжках капучино
3 036 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-M-45-cappuccino-velur
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець М-45 оксамит капучино на металевих ніжках капучино, м'який стілець на металевому каркасі
Кухонний стілець М-45 на металевому каркасі з м'якими спинкою та сидінням з оббивкою з велюру. Особливий шарм стільця надає оббивка капітоне у формі ромбів на внутрішній частині сидіння й спинки. Обідні стільці М-45 мають великий попит через досить невисоку ціну та широко використовуються в інтер'єрах кухні, їдальні, офісу, готелів, кафе, барів, ресторанів, різних зон відпочинку, салонів краси та інших установ. Цей стілець має дуже стильний вигляд і може стати важливим доповненням до інтер'єру, особливо якщо ви шукаєте меблі в приватному стилі.
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
- Модель стільця: М-45
- Каркас: метал
- Колір каркаса, ніг: капучино
- Материал обивки: велюр (вельвет, оксамит)
- Цвет обивки: капучино
Розміри:
- Ширина стільця: 44 см
- Глибина стільця: 52 см
- Висота стільця з урахуванням спинки: 88,50 см
- Висота сидіння: 50 см
- Вага: 6,250 кг
- Об'єм упаковки: 0,07 м3/4 шт
- Кількість стільців в упаковці: 4 шт
- Код: VTR- M-45-cappuccino-velur/cappucino
Стіл Ви можете підібрати в цій категорії:
Столи в стилі модерн, лофт та ін. Докладніше: https://mebel-opt.com.ua/g23834349-stoly-stile-modern
Стілець М-45 велюр капучино для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір оббивки | Кава з молоком |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Вельвет LUX |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 880 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 6.25 |
- Ціна: 3 036 ₴











