
Робочий письмовий стіл Bed Room 3 корпус кольору Білий/фасади ящиків Графіт, вибір кольору корпусу та фасадів
від 5 056 ₴
- Під замовлення
- Код: VD-Desk Bedroom 3 Wh/GR
Відправка з 07 травня 2026Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Письмовий стіл Бедрум 3 (БР-3), колір корпусу та фасадів висувних ящиків на вибір, безплатна доставка у Ваше місто

*** Безкоштовна доставка на вантажне відділення Нової Пошти у Вашому місті тільки за умови 100% передоплати за замовлення!
*** Ви можете замовити адресну доставку кур'єром Нової Пошти, водночас до вартості замовлення додається 260 грн!
*** Під час опромінення замовлення з частковою передоплатою + накладеним платежем у разі отримання замовлення, доставка замовлення оплачується замовником (Вами). Водночас ми компенсуємо Вам 6% від загальної вартості замовлення (часткова компенсація вартості доставляння)!
У наведеній нижче таблиці, Ви зможете побачити комплектацію та вартість кожного елемента комплекту Бедрум 3
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- Ліжко кімната BED-ROOM 3 (Берим 3)
- Тип ліжка: ліжко-чердак для дітей і підлітків
- Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм (виробництво Swisspan by Sorbes)
- Облицювання торців здійснюється крайкою ПВХ завтовшки 0,6 мм
- Цю кімнату можна доукомплектувати односпальним ліжком або столом.
- У ящиках столу використовуються телескопічні напрямні L — 400 мм
- Корпус кімнати виконується у двох кольорах Дуб Тахо та Білий
- Фасади ЛДСП, виробляються в таких кольорах: Дуб Тахо, Білий, Сірий, Графіт, Рожевий (малина), Лаванда (бузковий)
- Корпус односпального ліжка виконується, тільки за кольором корпусу кімнати: Дуб Тахо або Білий
- Габаритні розміри ліжка-чердака:
- Ширина: 1940 мм
- Глибина: 1020 мм
- Висота: 1690 мм
- Габаритні розміри односпального ліжка:
- Довжина: 1936 мм
- Ширина: 950 мм
- Габаритні розміри письмового робочого стола:
- Ширина: 1280 мм
- Глибина: 550 мм
- Висота: 770 мм
- Ширина тумби з ящиками: 510 мм
- Вся продукція має дуже надійне паковання, яке забезпечить збереження виробу під час перевезення у ваше місто.
- Вибрати матрац для ліжка, Ви можете перейшовши за посиланням https://mebel-opt.com.ua/g24215477-detskie-matrasy-krovat
Дитячий комплект меблів Бідрум 3, ліжко-чердак із шафою та стелажем, драбиною, робочим письмовим столом, справжня знахідка для сучасної дитячої кімнати. Завдяки унікальному дизайну ліжка горища, у дитячій кімнаті буде завжди творчий настрій, і це безсумнівно допоможе спонукати дитину до режиму дня. Діти охоче будуть робити домашні завдання, читати книги та лягати спати. Дитячі меблі повністю відповідають усім стандартам якості, а матеріали, які використовуються в їх виробництві, мають усі необхідні гігієнічні сертифікати







Для замовлення письмового робочого стола Bedroom 3, вибір кольору корпусу та фасадів ящиків, з безплатною доставкою всією Україною, просто оформіть замовлення в кошику магазину, або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1280 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 770 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1280 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Графіт |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 |
| Ширина тумби | 510 мм |
| Тип тумби | пряма |
| Задня стінка | ДВП |
| Колір фасадів | Графіт |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Терміни виготовлення | під замовлення 15-20 робочих днів |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий |
- Ціна: від 5 056 ₴











