
Стілець м'який Chilli GD (Чилі) на металевих золотих ногах
від 2 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Chilli GD
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Chilli GD (Чилі) з м'яким сидінням на золотих металевих ніжках
Стілець Chilli GD (Чиллі) — стильний якісний стілець на металевому золотому каркасі та ногах, з м'якими спинкою та сидінням із якісної оббивки. Особливий шарм стільця надає каретна стяжка у формі ромбів на внутрішній частині сидіння й спинки. Стільці мають великий попит через досить низьку ціну та широко використовуються в інтер'єрах кухні, їдальні, офісу, готелів, кафе, барів, ресторанів, різних зон відпочинку, салонів краси та інших установ.
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час замовлення стільців, у кількості до 4 шт. — доплата 140 грн за стілець (за коробку та переупаковку)
Під час замовлення стільців, у кількості понад 4 шт. — ціна не змінюється
- Модель стільця: Chilli GD
- Матеріал каркаса, ніг: метал
- Матеріал оббивки сидіння: велюр (тканина оксамит), екошкіра (шкірзам, штучна шкіра)
- Цвет обивки: чорний, сірий, бежевий, зелений, кава моко, шоколад (коричневий)
- Колір ніг: золотий (золото, золотистий хром)
Розміри:
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 395 мм
- Висота спинки: 420 мм
- Ширина спинки: 370 мм
- Висота сидіння (посадкова): 490 мм
- Вага: 6 кг
Стілець Chilli GD на золотих ногах, для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Кава, Карамель, Латте, Темно-сірий, Кремовий, Капучіно, Помаранчевий, Шоколад, Бежевий, Коричневий, Сірий, Чорний, Червоний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 895 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Висота | 895 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 6.3 |
- Ціна: від 2 046 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул












