
Стілець Toni BK-Office 530 шкірозамінник Червоний 1007 на чорній хрестовині Ø 530 мм із пластиковими коліщатками
від 2 093 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18446 - Ø 530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Toni BK-Office червона екошкіра з регулюванням висоти на чорній базі на пластикових коліщатках D-530 мм
Стілець на колесах Toni BK-Office на чорній хрестовині з пластиковими коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Крісло Тоні з м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Тоні, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Toni BK-Office 530
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра)
- Колір оббивки: червоний 1007
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева Ø 530 мм із пластиковими колесами (без гумових протекторів)
Розміри:
- Ширина: 45 см
- Глибина: 55 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Діаметр бази: 53 см
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Toni BK-Office 530 шкірозамінників червоного кольору на чорній хрестовини з коліщатками, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 530 мм |
| Колір оббивки | Червоний 1007 |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 45 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Висота спинки | 34.5 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: від 2 093 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець







