
Крісло з підлокітниками Jeff GD-Modern Office, оксамит запорошена троянда В-1030 на золотій хрестовині з колесами
5 906 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-16649+16354
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Jeff GD-Modern Office запорошена троянда В-1030 з регулюванням висоти на золотій хромованій хрестовині з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Дуже зручний стілець із підлокітниками Jeff GD-Modern Office на золотий хромований п'ять променевої хрестовини з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Jeff має вертикальну строчку спинки та сидіння, що схоже на салони ретро автомобілів. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Джеф підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: JEFF GD-MODERN OFFICE
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Колір оббивки: запорошена троянда В-1030
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий хром
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Колір профілю підлокітників: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з колесами
Розміри:
- Ширина: 41 (57) см
- Глибина: 40,5 (47) см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 96 см
- Код: 16649+16354
- Кількість у пакунку: 4 шт
Купити крісло Джефф GD-Modern Office велюр кольору запорошена троянда В-1030 на золотій базі з коліщатками з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Основний оббивний матеріал | оксамит |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 475 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 615 мм |
| Ширина сидіння | 410 |
| Глибина сидіння | 405 мм |
| Висота спинки | 360 мм |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | True |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Тип опор | Колісні опори, Регульовані опори, 1 опора |
| Обивний матеріал | тканина, велюр, Оксамит, вельвет |
| Ширина | 57 мм |
| Глибина | 47 |
- Ціна: 5 906 ₴







