
Високий барний стілець на колесах Torino Bar BK — Office на чорній базі
від 4 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Torino Bar BK-Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Барний стілець на чорній базі з колесами Torino Bar BK-Office, з регулюванням висоти сидіння
Високий стілець на колесах Torino Bar BK — Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці, наприклад, за високими стійками, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця. Ці стільці популярні серед майстрів у салонах краси, завдяки високій нозі з підніжкою й колесам для полегшення пересування стільця приміщенням.
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Torino Bar BK — Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (штучна шкіра) або оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами та з підніжкою
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
Придбати на найвигідніших умовах високий стілець Torino Bar ВК-Office на чорній високій ніжці на колесах, для салонів краси, дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Хрестовина з коліщатками |
| Особливості | М'яке сидіння, Підніжка, Газ-ліфт, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | Регульовані опори, Коліщата |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Матеріал каркасу | фанера, сталь, Фанера, Метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Висота табуретки | 655 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота спинки | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера, гнута фанера, екошкіра, велюр, тканина |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 655 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 875 мм |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Ширина сидіння | 470 |
| Форма основи ноги | З колесами |
| Колір ноги (бази) | Чорний |
| Штабельований | Ні |
- Ціна: від 4 724 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











