
Високий стілець на хромованій хрестовині з колесами Torino Bar-CH-Office оксамит оливковий B-1035
4 366 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18656
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Барний стілець на хромованій базі з колесами Torino Bar СН-Office оксамит оливковий B-1035, з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Високий поворотний стілець на колесах Torino Bar СН-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO Bar СН-Office
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Цвет обивки: оливковий B-1035
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока з підніжкою
- Тип коліс: прогумовані
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
- Код: 18656
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати стілець Torino Bar СН-Office оксамит оливковий B-1035 на хромованій високій ніжці на колесах із доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 655 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 875 мм |
| Нога | |
| Колір ноги (бази) | Хромований |
| Тип коліс | Прогумовані |
| Колір | |
| Колір оббивки | Оливковий B-1035 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 4 366 ₴







