
Стілець Torino CH Office 530 велюр зелений В-1036, хромована хрестовина Ø 530 мм із колесами
від 2 367 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18560 D-530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра Torino CH Office оксамит зеленого кольору, з регулюванням висоти на хромованій базі з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
Стілець на колесах Torino CH Office 530 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO CH-OFFICE 530
- Материал обивки: велюр
- Колір оббивки: зелений В-1036
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ять променева з пластиковими колесами (без гумового протектора)
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 53 см
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Torino CH Office 530 велюр зеленого кольору, хромована хрестовина з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Оббивка сидіння | Велюр зелений В-1036 |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: від 2 367 ₴





