
Стілець з підлокітниками Arno Arm GD-Office на золотій хрестовині з колесами, з регулюванням висоти Оксамит чорний B-1011
від 5 236 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-12578+16704
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець із підлокітниками Arno GD — Office на колесах із регулюванням висоти на золотій хрестовині з коліщатками
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 50 грн за стул
Невеликий стілець із підлокітниками на золотій опорі з прогумованими колесами та з регулюванням висоти сидіння часто вибирають для обладнання дитячого або підліткового робочого місця. Колеса прогумовані, що дає змогу максимально збезшумувати пересування приміщенням або біля робочого місця. Такі стільці можна використовувати як в офісі, так і в домашніх умовах. Вони зазвичай забезпечують додатковий комфорт завдяки підлокітникам, а також можуть бути легко переміщеними завдяки коліщаткам.
Варто звернути увагу, що ця модель невелика, і підлокітники обмежують місце для сидіння.
- Материал обивки: оксамит (велюр)
- Матеріал основи, хрестовини: метал
- Колір основи, хрестовини: золото
- Колір профілю підлокітників: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Кількість коліс: 5 шт
- Тип коліс: пластикові
Розміри:
- Висота сидіння мінімальна: 465 мм
- Висота сидіння максимальна: 610 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 765 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 910 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Ширина між підлокітниками: 41 см
Зацікавилися покупкою крісла для майстра Арно на золотій хрестовині з колесами з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Висота спинки | 30 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Колір профілю підлокітників | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | золотий |
| Стать | Унісекс |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір бази | Золотий |
| Колір оббивки | Оксамит чорний B-1011 |
- Ціна: від 5 236 ₴








