
Крісло з підлокітниками Arno GD-Modern Office на золотій хрестовині з колесами, з регулюванням висоти Оксамит чорний B-1011
5 441 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-12590+16704
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець із підлокітниками Arno GD — Modern Office на колесах із регулюванням висоти на золотій хромованій базі
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Невеликий стілець із підлокітниками на золотій опорі з прогумованими колесами та з регулюванням висоти сидіння часто вибирають для обладнання дитячого або підліткового робочого місця. Колеса прогумовані, що дає змогу максимально збезшумувати пересування приміщенням або біля робочого місця. Такі стільці можна використовувати як в офісі, так і в домашніх умовах. Вони зазвичай забезпечують додатковий комфорт завдяки підлокітникам, а також можуть бути легко переміщеними завдяки коліщаткам.
Варто звернути увагу, що ця модель невелика, і підлокітники обмежують місце для сидіння.
- Материал обивки: оксамит (велюр)
- Матеріал основи, хрестовини: метал
- Колір основи, хрестовини: золото
- Колір профілю підлокітників: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Кількість коліс: 5 шт
- Тип коліс: прогумовані
Розміри:
- Висота сидіння мінімальна: 465 мм
- Висота сидіння максимальна: 610 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 765 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 910 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Кількість у пакунку: 4 шт
Зацікавилися покупкою крісла Арно на золотій хрестовині Modern Office з колесами з доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Регулювання крісла | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 430 мм |
| Глибина крісла | 360 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 465 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 610 мм |
| Вага крісла | 6 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 300 мм |
| Комплектація | |
| Колір профілю підлокітників | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | хромований метал |
| Стать | Унісекс |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір бази | Золотий |
| Колір оббивки | Оксамит чорний B-1011 |
- Ціна: 5 441 ₴







