
Робочий стілець Torino GD-Modern Office велюр бежевий В-1032, на золотій хрестовині модерн із колесами (роликами)
3 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18592
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий стілець Torino GD-Modern Office оксамит бежевого кольору, регулювання висоти, золота нога-хрестовина на роликах
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стілець
Робочий мобільний стілець на колесах Torino GD-Modern Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO GD-Modern Office
- Материал обивки: велюр
- Колір оббивки: бежевий В-1032
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: модерн 5-ти променева, з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
Придбати на найвигідніших умовах Стул Torino GD-Modern Office велюр бежевого кольору, із золотою хрестовиною модерн на коліщатках, для будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Оббивка сидіння | Велюр бежевий В-1032 |
| Нога-опора | Золота хрестовина Модерн |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 966 ₴








