
Робочий стілець Torino GD-Modern Office велюр олива В-1035, на золотій хрестовині модерн із колесами (роликами)
3 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18596
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий стілець Torino GD-Modern Office оксамит оливкового кольору, регулювання висоти, золота нога-хрестовина на роликах
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стілець
Робочий мобільний стілець на колесах Torino GD-Modern Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO GD-Modern Office
- Материал обивки: велюр
- Цвет обивки: олива В-1035 (оливковий зелений, фісташковий, лайм)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: модерн 5-ти променева, з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
Придбати на найвигідніших умовах Стул Torino GD-Modern Office велюр фісташкового кольору, із золотою хрестовиною модерн на коліщатках, для будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Оливковий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Оббивка сидіння | Велюр оливковий В-1035 |
| Нога-опора | Золота хрестовина Модерн |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 966 ₴








