
Стілець на хромованій хрестовині з колесами Augusto CH-Office 260 з регулюванням висоти Шкірзам сірий 1001
від 2 511 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-17841
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло Augusto CH-Office 260 мм на хромованій хрестовині з пластиковими колесами в салон краси, офіс
Кресло Augusto CH-Office без підлокітників, на поворотному механізмі з регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Регулювання висоти сидіння відбувається за допомогою важіль, який розташований із боку під сидінням, його легко може дістати людина, що сидить. Висока спинка дасть змогу довго зі зручністю користуватися стільцем. Стілець Augusto CH-Office вирізняється дизайном унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: AUGUSTO CH-OFFICE 260
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра) або оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 пластикових коліс)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 41,5 см
- Глибина: 39 см/42,50 см
- Висота спинки: 39 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 84 — 99 см
Замовити Крісло Auguusto CH-Office 260 на хромованій хрестовині з пластиковими колесами з доставкою всією Україною по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам, тканина, велюр, вельвет, Оксамит |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 41.5 см |
| Глибина крісла | 39 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 39 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Шкірзам сірий 1001 |
- Ціна: від 2 511 ₴





