
Високий робочий стілець на золотій нозі з колесами та підніжкою Arno Bar-GD-Office Шкірзам сірий 1001
5 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-17992
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Барний стілець на золотій базі з колесами Arno Bar-GD-Office, з регулюванням висоти сидіння і з підніжкою
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Високий стілець на колесах Arno Bar-GD-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Арно м'яким сидінням із простроченням квадратами в дизайні, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру) та ін.
- Модель: Arno Bar-GD-Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінна шкіра або оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока
- Тип коліс: прогумовані
Розміри:
- Ширина: 43 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння в діапазоні: 70 - 91 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 100 - 121 см
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на вигідних умовах стілець Arno Bar-GD-Office на золотій високій ніжці на колесах із доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 70 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 91 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип бази | Барна на колесах |
| Діаметр диска | 410 мм |
| Форма основи ноги | Кругла |
| Колір ноги (бази) | Золотий |
| Тип коліс | Прогумовані |
| Колір | Шкірзам сірий 1001 |
- Ціна: 5 092 ₴









