
Стілець Torino CH Office велюр сірий В-1034, з хромованою хрестовиною з колесами Ø 570 мм
2 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18564 D-570
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Мобільний робочий Torino CH Office оксамит сірого кольору, з регулюванням висоти на хромованій базі з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 6 шт. — доплат 100 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стілець
Стілець на колесах Torino CH Office 570 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO CH-OFFICE 570
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит)
- Колір оббивки: сірий В-1034
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева, колеса з гумовим протектором
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 57 см
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Torino CH Office 570 велюр сірого кольору, хромована хрестовина на роликах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Оббивка сидіння | Велюр сірий В-1034 |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 570 мм |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | True |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина крісла | 47 |
| Глибина крісла | 37 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Вага крісла | 6 |
| Основний оббивний матеріал | оксамит |
| Ширина сидіння | 47 |
| Глибина сидіння | 37 мм |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 мм |
| Комплектація підлокітниками | False |
- Ціна: 2 488 ₴








