
Робоче крісло Cherry Modern Office на хромованій хрестовині з колесами, м'яка оббивка Оксамит сірий PH-601
5 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-19946
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло з підлокітниками Cherry Modern Office, велюрове крісло майстра на хрестовині хром з колесами, з регулюванням висоти сидіння
Дуже зручне робоче крісло з підлокітниками Cherry Modern Office на хромованій п'ятипроменеве хрестовине з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Черрі має елементи каретного стяжки спинки та сидіння, що додає кріслу дизайнерської цінності. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн крісла ідеально впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарської, а також, як стілець адміністратора та працівника респензель бара, кафе, ресторану, готелю.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Cherry Modern Office
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Цвета обивки: Сірий PH-601, Зелений PH-602, Сірий OR-852, Зелений OR-853, Чорний OR-854
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований (хром, срібло, сріблястий)
- Підлокітники, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з пластиковими прогумованими коліщатками
Розміри:
- Ширина сидіння: 42 см
- Глибина сидіння: 43 см
- Ширина спинки: 47 см
- Висота спинки: 43 см
- Висота підлокітника: 16,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45,5 — 60,5 см
- Розмір опори (основи): 43 х 43 см
- Форма хрестовини: п'ятипроменева, у стилі модерн
Купити крісло Черрі Modern Office оббивка велюр на сріблястій опорі з коліщатками, з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оксамит сірий PH-601 |
- Ціна: 5 534 ₴











