
Комплект із двох журнальних столів CT-30 (Беатріс) ребека грей глянсова кераміка стійка до подряпин
6 556 ₴
- В наявності
- Код: VTR-CT-30-rebecca-grey
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Комплект із двох журнальних столів CT-30 (Беатріс) ребека грей глянсова кераміка стійка до подряпин на чорних ніжках
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр, стильний комплект журнальних столиків СТ-30 більшого D 70 см, заввишки 45 см і меншого D 50 см, заввишки 45 см, який легко встановлюється під більший у разі потреби. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
- Модель стола: CT-30
- Розмір більшого столика: D70х45 (Н) см
- Розмір меншого столика: D50х45(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір ніг: чорний
- Матеріал стільниці: кераміка
- Колір стільниці: сірий (рідечка грей)
- Вага: 23,200 кг
- Об'єм упаковки: 0,075 м3 <li>Код: CT-30-rebecca-grey
- Кількість місць для транспортування: 2 уп
Комплект журнальних столиків СТ-30 сіра кераміка ребекка грей можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 23.2 кг |
| Діаметр більшого столика | 700 мм |
| Діаметр меншого столика | 500 мм |
| Висота більшого столика | 450 мм |
| Висота меншого столика | 400 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 6 556 ₴





